Kalender

Sügishooaja esimene võistlus laskmises.

Pärnus on tiir Raba tänaval olnud aastakümneid. Uue hingamise sai laskmispaik mõned aastad tagasi kui kaitseliidu ja Pärnu linna koostöös uuendati ja ehitati suuremaks linna sees asuv rajatis.
 Jättes  kõrvale abiruumid, mis on vajalikud igas spordirajatises on tiir tõesti korralik:  50m välitiir, kus korraga mahub laskma 14 laskurit. Lisaks 10 kohaline 25m sisetiir, koos märklehevahetus aparaatide ja kahe siluetilaskmise  seadeldisega. Ja veel lisaks 8 kohaline õhkrelvatiir. 
Kõik see võimaldab korraldada ladusalt ja kiires tempos väiksemaid võistlusi. Meie laskuritele tuli auhinnalisi kohti hulgaliselt. Poiste püssis võitis harjutuses 60 lasku esikoha Kristjan Tiitsma. Tema tulemus 570 silma on isiklik. Kolmanda koha sai Kristjan standardiharjutuses (lastakse kolmest asendist, lamades 20 lasku, püsti 20 lasku ja põlvelt 20 lasku), kus tulemuseks oli  505 silma. Püssilaskuritest teise koha lisas naiste arvestuses võistelnud Eva-Liisa Saag lastes samuti 505 silma.
Püstolilaskmises domineerisid Haapsalu spordikooli noored. Tüdrukute spordipüstoliharjutuses (30 lasku ringmärki + 30 lasku siluetti) olid esikolmikus ainult meie tüdrukud: 1. Ana Laura Kaasik 519 silma, 2. Liisa Peet 486 silma, 3. Regina Lukk 435 silma.
Naiste spordipüstolis võidutses Küllike Latik 545 silmaga.
Poiste arvestuses võitis Ragnar Nõva 528 silmaga. Teine koht loovutati Rapla poisile, kes lasi 524 silma, kolmas Lars-Erik Peet 521 silma.
Kiirlaskmises ringmärki suutsid poisid jätkata tüdrukute tehtut ja esikolmik oli järgmine: 1.Kert Kaustel  510silma, 2. Ragnar Nõva 504, 3.Lars-Erik Peet 458.
Mati Seppi