Selgusid Läänemaa meistrid kergejõustikus

Väga ilusa ilma, Läänela uue peaskretäri Madis Sariku isiklike õnnesoovide ning endise tipptreeneri ja nüüd väga sportikult asjaliku kommentaatori Peeter Kallase ergutusel jagati välja 6 alal medalid Läänemaa parimatele kergejõustiklastele. Tulemused olid eriti head visetes- heidetes, kus nii mõnigi tulemus pääses Eesti hooaja edetabeli parimate hulka.

Naistest võitis Läänemaa meistritiitli kolmel alal Kadri Kaljuvere: 100m 12,6, kaugushüpe 5.09 ja 800m 2.48,4. Silvia Ladva võitis kõrgushüppe 1.55-ga, Ragne Rae odaviske 45.56-ga ja Keity Vaistla kuulitõuke 11.37-ga.

Meestest võitis 2 kulda Igor Nudelman: 100m 11,8 ning kaugushüpe 6.04. Kuulitõukes sai kulla Fred Vali 14.87-ga. Priit Koort oli võidukas kõrgushüppes 1.95-ga ning Renno Remmel kettaheites 41.32-ga. 1500m jooksu võitis  Argo Jõesoo 4.13,9-ga.

Kadri Kaljuvere saavutas kõrgushüppes küll 2. koha, kuid sai kolm meistritiitlit.