Selgusid Läänemaa 2011.a võrkpalli karikavõitjad

alt

Parimate selgitamiseks kasutati kahe miinuse süsteemi, mis tähendab seda, et konkurentsist langes võistkond teise kaotuse järel. Mängiti süsteemis „kolmest parem“ ehk kahe geimivõiduni.

Kullamaa alistas karikavõistluste avaringis geimidega 2:0 maakonna valitseva meistri Palivere. Järgmises ringis võideti põnevusmängus Lihulat 2:1 (otsustav geim 16:14) ja finaalikoha kindlusatas Kullamaale 2:0 võit Oru SC üle. Kullamaa finaalivastaseks tõusis läbi miinusringi Oru SC ja võit tuli geimidega 2:0, sealjuures vastastele loovutati vastavalt 23 ja 21 punkti. Karikavõistluste kolmas meeskond oli Lihula, kes finaalikoha otsustanud mängus kaotas Oru võrkpalluritele. Võitjameeskonnas mängisdd Madis Jõgisalu, Keiro Jõgisalu (turniiri parm mängija), Keit Jõgisalu, Kuido Jõgisalu, Maanus Jõevee, Kajar Laus, Hendry Kullamäe (turniiri parm noormängija ja Romet Priimägi. Meeskonna treener on Peep Jõevee.

Läänemaa 2011.a naiste karikavõitja on Kaitseliidu naiskond, kes sai kõik mänguvõidud numbritega 2:0. Karikavõiluste teine naiskond oli Ridala Säde ja kolmas Oru SC. Läänemaa 2011.a võrkpalli karikavõilused võitnud Kaitseliidu naiskonnas mängisid Helbe Jelistratov, Maire Pirn, Helgi Laug, Jaanika Kallas, Annika Rouhiainen ja Ivika Raudsepp. Karikavõistlustel osales viis meeskonda ja viis naiskonda.