Rukkilillemängudelt toodi neli medalit

Võisteldi väga rasketes ilmastikutingimustes, esimesel päeval sadas terve päev ja sooja oli vaid 12 kraadi.

Tüdrukute C-kassis teivashüppes ületas Kati Olesk 2.20 ja võitis enam kui kaks tundi vihmas peetud võistluses pronksmedali.

Poiste B-klassi kõrgushüppes oli Erki Mitman tulemusega 1.70 kolmas ja Kevin Sakson 1.55-ga kaheksas.

Tüdrukute B-klassi kõrgushüppes ületas Anna-Maria Vjazemski 1.50 ja oli 7. Tüdrukute A-klassi 1500m jooksus sai 5. koha Greete Lehemaa ajaga 5.58,72

Teisel võistlus päeval ilm paranes ja paranesid ka tulemused.

Poiste B-klassi kettaheide paistis silma väga kõrge taseme poolest — kolm poissi heitsid ketast üle 50 meetri. Meie Erki Mitman võitis hõbemedali suurepärase tulemusega 54.16.

Tüdrukute A-klassi kuulitõukes võitis Madli Rahuvarm hõbemedali tulemusega 12.53.

Tüdrukute B-klassi 100m tõkkejooksus jooksis end kuuenda tulemusega 16,16 finaali Anna-Maria Vjazemski. Finaali start tal aga ebaõnnestus Anna-Maria Vjazemski katkestas jooksu.

Tüdrukute C-klassi kuulitõukes oli Eliis-Maria Koit aasta vanematega võisteldes tulemusega 8.24 12. kohal.