Roomet Priimägi võitis võrkpalli pronksiseerias Vaido Veeki

 

Pronksi saab endale kaela ka Läänemaa võrkpallur Roomet Priimägi. TTÜ, kus mängib teine Läänemaa võrkpallur Vaido Veek, pidi seega leppima neljanda kohaga.

Mõlemad meie tempomehed olid ka pronksiseerias tegijad. Suurem roll oli kanda Roomet Priimäel.

Pärnu VK treener Urmas Tali pidas just Priimäge üheks võtmemängijaks. “Roometil oli terve hooaeg üle keskmise hea. Kogu meie võistkonnal aga mitte. Pronksiseerias suutis Priimägi veel seda taset veidi parandada. Tema hea tegutsemine blokis oli väga hea. Loomulikult on ta Pärnu VK kandvamaid jõude,” ütles Tali.

Roomet Priimägi pidas ise medaliseeriat raskeks. “Olid keerulised mängud ja rasked pingutused. Olime teineteisele võrdsed vastased. Keegi pidi võitma, sellel korral olime need meie,” rääkis Priimägi.

Oma konkurendi ja teise Läänemaa mehe kohta jagus tal taas kiidusõnu. “Vaido on praegu väga heas vormis ja minu arust sai ta teises mängus teenimatult vähe mänguaega. Ta on hea mängumees,” kiitis Priimägi.

Veek ei jää Priimägile võlgu: “Roomet mängis väga hästi, vanameistrina teeb ta ikka ülihead mängu. Parimaid poisse Pärnus.”

“Vigastused on seganud ja nii on see ka jälje jätnud,” nentis Vaido Veek. “Vastased olid selles seerias paremad. Jäime näiteks neile serviga alla, nii enda serv, kui vastuvõtt olid Pärnust kehvemad, see määraski.”

TTÜ treener Janis Sirelpuu jäi Veegi mänguga rahule.

Jaanus Getreu