Risti võrkpallimeeskond tuli rahvaliiga karikavõitjaks

Karikavõistlused peeti kahe miinuse süsteemis ehk meeskond langes konkurentsist kahe kaotuse järel.

Risti alustas turniiri 1:2 kaotusega Oru SC meeskonnale. Miinusringi nn “ellujäämismängus” võideti 2:1 Palivere võrkpallureid. Sealjuuures kolmandas, otsustavas geimis oli Risti pidevalt tagaaja rollis ning Risti jaoks õnnelikult lõppenud geimi lõppnumbriteks kirjutati 16:14. Edasi saadi jagu Noarootsist geimidega 2:0 ja finaalikoha tõi Risti meeskonnale 2:1 võit Lihula üle.

Finaali avageimi mulluse Läänemaa Rahvaliiga karikavõitja Oru SC vastu Risti kaotas 25:27, järgmises geimis näidati head võistletjanärvi: vastasel oli kasutada kaks matshpalli, ometi võideti 27:25 ja karikavõitu otsustanud geim 15:11. Risti meeskonda on ka valitsev Rahvaliiga meister võrkpallis.

Karika võitnud meeskonnas mängisid Lauri Špitsmeister, Siim Ots, Marko Paavel, Jan Tolokonnikov, Sven Õispuu, Andres Savik ja Hendry Kullamäe.