Kalender

Reedel kohtuvad jalgpallis Läänemaa ja Harjumaa

 

Eesti Jalgpalliliidu meediajuht Lennart Komp:” Maakondade maavõistlused on uus ürituste sari, kus osalevad kõik Eesti maakonnad. Tegemist on uue üritusega ja pingutamist on palju. Nagu esimel korral ikka on palju tegemist, kuid kui sünnitusvalud on möödas loodame tulevikus luua korraliku traditsiooni.”

Läänemaa koondvõistkonda on arvatud järgmised jalgpallurid: Mark Kolosov, Aleksander Molkov, Rener Uibopuu, Talis Tamm, Aare Avila, Alex Vassiljev, Erik Merilaine, Edik Piirvee(kõik Läänemaa Jalgpalliklubi), Madis Sibul, Uku Ehasalu, Andro Aavik, Rasmus Paulus, Reigo Vänt, Ivar Nikkel(kõik Lihula JK), Rimo Hunt-Tallinna FC Levadia, Heiki Tomingas- Kaitseliit “Kalev”, Rasmus Munskind-Viljandi “Tulevik”, Sander Matto, Tanel Kruuspan- Taebla JK, Raiko Söötmaa-Pärnu JK “Vaprus”.

Meie koosseisu nimekaim on kindlasti Rimo Hunt, kelle hooaeg meistrisarja klubis FC Levadia on kulgenud väga positiivselt ja lisaks sellele on Rimo üks resultatiivseimaid meistrisarja jalgpallureid.

Võistkonna treenerid on: Jaanus Getreu-Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi, Zan Vjasemski- Läänemaa Jalgpalliklubi, Aavo Tomingas- Haapsalu FC Flora.

Vastasmeeskonna, Harjumaa koosseisus teevad kaasa paljud meistrisarja ja esiliiga jalgpallurid, samuti Eesti erinevate koondiste mängijaid. Kõige nimekaim on aga vastasmeeskonna treener, kelleks on Roman Ubakivi, legendaarne “Lõvide” ja kauane Eesti rahvusmeeskonna peatreener, teda abistab Pelle Pohlak.
Enne maakondade maavõistlust, algusega kell 16.00 kohtuvad pallilahingus Läänemaa noored pallivõlurid.

Reedel on mida vaadata. kõik omadele kaasa elama!