Kalender

Rattasõidusari on algamas

 

Juba 18. mail kutsuvad Spordiklubi Martna  ja Oliver Tammemägi kõiki huvilisi Martna-Rannajõe rattasõidule. Start on vallamaja ees.

Järgmisena ootab Kiideva külaselts 6. juulil Madis Sariku juhtimisel Kiideva–Puise rattasõidule stardiga Kiideva muuseumi eest.

20. juulil ootavad Peeter Kallas, spordiklubi Nõva ja Variku külaselts kõiki Variku külaplatsile Variku–Nõva rattasõidule.

24. augustil toimub aga Renek Loorensi juhtimisel ning Oru SC Spordiklubi korraldusel Oru–Salajõe rattasõit. Start jälle vallamaja eest. Täpsemat infot püüame jagada jooksvalt.

Arvestust peame võistlusklassides  M13, N13, M, N, M40 ja N35. Tulemusi arvestatakse võistlusraja läbimise järel. Sarja üldvõitja selgitamisel lähevad arvesse kõik tulemused.

Võistlejad registreeritakse ja võistlejate numbrid väljastatakse võistluspäevadel stardipaigas. Võitjaid autasustame vastavalt võimalustele. Kõik toetajad on teretulnud. Kohaliku Omaalgatuse Programm, Maag Lihatööstus ja RakserSport on juba otsa lahti teinud.

Mullustest sõitudest jäi meelde, et hea tervise ja geograafiliste avastuste kõrval on ka võistlusmoment paljudele väga oluline.

Enne viimast etappi juhtisid sarja Kristo Klippberg ja Ailar Ladva võrdsete punktidega. Ailar küll poeg Ottomari välisturniiri tõttu Orul starti ei jõudnud ning Kristoga võistles üldvõidu nimel hoopis teine Paralepa klubi esindaja Steve Astok.

Konkurentsi tõttu oli Oru-Salajõe rattasõit põnev nii meestele endile kui ka publikule — finišijoonel suutis Klippberg Astokit minimaalselt edestada ja võttis ka üldvõidu.

Naiste arvestuses tuli üldvõitjaks Liina Kasela, meesveteranidest Toomas Kriisa ja naisveteranidest Urve Sündema. Poistest kogus rohkem kohapunkte Robin Pruul ja tüdrukutest Kristel Agu.

Aare Vaalma
Põldotsa Rahvaspordiklubi