Rahvaliiga üldvõitjaks tuli Lauri Luik

Läänemaa III lauatennise  rahvaliiga finaalvõistlustel pälvis esikoha Laur Palm (Lihula), kes alistas Henri Pikla (Virtsu) 3:1. Kolmanda koha mängus võitis Lauri Luik (Hps.) Egert Eilaste (Virtsu) 3:1 ning tagas sellega endale 282 p. üldvõidu (4 etappi + finaal). Senine liider Jaanus Saviots jäi finaalis 5. ning sai üldkokkuvõttes 281 punktiga teise koha. Üldkokkuvõttes oli kolmas H.Pikla 279 p. ning ühtlasi ka parim kuni 19-aastane. Üldjärjestuse 4. Anna Tšiþevitš (Hps.) oli parim naisvõistleja. Joosep Laev (Virtsu) ja Kertu Saviots (Vatla) olid parimad kuni 13-aastased lauatennisistid. Parim veteran oli Jüri Muuli (Hps.) ja parim välismängija Andres Lofitski (Maardu). Kokku osales rahvaliigas 54 lauatennisehuvilist. Maakonna lauatennisistidele on järgmiseks suuremaks võistluseks 15.märtsil Wiedemanni SH toimuvad Läänemaa meistrivõistlused ja 23.märtsil Läänemaa noorte meistrivõistlused.