Pühapäeval 10. augustil toimus Paralepa terviseradadel Haapsalu Valge Daami II rahvajooks

Rahvajooksul võisteldi kahel distantsil – 5,3 km ja 10,6 km, kus joosti vastavalt üks ja kaks ringi.

Lühemal distantsil jõudis kõige kiiremini finišisse Igor Skatško Jooksuklubist Tempo ajaga 19.12. Teisena lõpetas Daniil Andrianov (JK Tempo) aeg 19.41 ja kolmandana Lauri Tanner (Läänemaa KJK) aeg 20.44. Naistest võitis Liina Kivi (SK Jooksupartner), teine oli Anastasija Skatško (JK Tempo) ja kolmandana jõudis finišisse Hanna-Liisa Salf.

Pikemal distantsil jäi teistele püüdmatuks Argo Jõesoo klubist Sportkeskus.ee, aeg 37,24. Teisena lõpetas Marti Medar (Stamina Arcotransport jooksutiim) ajaga 38.53 ja kolmandana Lauri Luik (Läänemaa KJK) aeg 39.46. Naistest oli pikal maal parim Ela Vulla (KJK VIKE), teine Marge Kikas (JK Must Puudel) ning kolmas Ly Märss (Säde).