Kalender

Petankerid Mare Kingissepp ja Aivar Sein Eesti meistrivõistluste pronksil

Esimest korda kasutasid kolm Läänemaa võistkonda ka välist abi teistest linnadest pärit petankerite näol. Ja nagu selgus lõpptulemustest, oli asjal ka jumet – need võistkonnad saavutasid üsna kõrged kohad. Kaks „ puhast“ Läänemaa triot jäid seekord lõpuprotokollis  14. ja 16. kohale.

Kõige kõrgemale mängisid ennast Mare Kingissepp, Marina Vallik ja Kadri Arunurm (Tallinn) -lõpptulemuseks 6. koht. Samuti mängis 8 hulka trio Maive Sein, Katrin Tiido ja Tõnu Kortel (Kohtla-Järve) – 7. koht.  9. koha mängis välja meie kolmas eksperimentaalvõistkond Aivar Sein, Märt Lindsalu, Tarvet Päkk (Valga).

Pühapäeval, individuaalsetel meistrivõistlustel ei olnud just kõige mängusõbralikum ilm, kuid vaatamata sellele olid meie petankerid väga edukad. Super head mängu näitasid Mare Kingissepp ning Aivar Sein – kohe päeva alguses näitasid kindlat mängu ja pääsesid edasi kaheksa hulka. Nende hoog ei raugenud ka kohamängudes ning lõpptulemusena võitsid meie Mare ja Aivar individuaalsed Eesti MV-te pronksmedalid!


Pronksivõitjad

Läänlastest pääsesid veel kaheksa parema hulka  Marina Vallik (5.koht) ja Maive Sein (8.koht).