Kalender

Palivere SK on tänavune Läänemaa saalijalgpalli meister

 

Palivere SK oli meistritiitli kindlustanud juba pärast neljandat etappi, kuid teise koha saatus oli lahtine. Etapi võitjaks tuli FC Risti, mis tähendas, et Palivere sai ka oma meistrivõistluste esimese kaotuse ja viigi. Lõpuks oli Palivere saldoks 23 võitu, 1 viik ja 1 kaotus.

Palivere tuli viimasel etapil teisele kohale ning kolmandale kohale tuli taaskord Läänemaa Jalgpalliklubi esindusmeeskond, kuid hoolimata Lihula edestamisest viimasel etapil, jäädi üldtabelis kolmandast kohast kahe punkti kaugusele. Neljandaks jäi Lihula, viiendaks Läänemaa JK duubelmeeskond ning kuuendaks Taebla JK.

Koondtabelis teenis Palivere SK 29 punkti, FC Risti 23 punkti, Lihula JK 20 punkti, Läänemaa JK I 18 punkti, Läänemaa JK II 10 punkti ja Taebla JK 5 punkti.

Parimaks väravakütiks oli Palivere mängija Martin Koppel 34 väravaga. Tema lähimad konkurendid olid FC Risti mängija Tanel Kruuspan 29 väravaga ja Läänemaa JK esindusmeeskonna Mark Kolosov 26 väravaga, kes osales ainult kolmel etapil. Parimaks väravavahiks valiti Palivere puurilukk Hendrik Siht.

Bert Rotberg

 

PS: tulemused http://laanesport.ee/voistlused/category/11-jalgpall