Kalender

Palivere saalijalgpallurid jätkavad võidukalt

Hoolimata kahe võtmemängija, Rasmus Munskindi ja Hendrik Sihti puudumisest, suudeti alistada kõik viis vastast. Esimeses kohtumises alistati 3:1 Lihula, seejärel 5:1 Taebla ning 3:1 Läänemaa JK esimene meeskond ning napi 4:3 võiduga Läänemaa JK teine meeskond. Etapi viimase mänguga kindlustati 100% võiduseeria jätk meistrivõistlustel 2:1 võiduga Risti üle. Palivere edukaim väravakütt III etapil oli Marek Korpe 5 väravaga.

Teiseks tuli Lihula, kes kaotas vaid Paliverele ning mängis 2:2 viiki Läänemaa JK I meeskonnaga. Meeskonna edukaim väravakütt oli Madis Sibul 5 väravaga. Kolmandaks tuli Risti, kelle edukaim väravakütt, ühtlasi ka etapi edukaim, oli Taago Kruuspan 8 väravaga. Neljandale ja viiendale kohale tulid vastavalt Läänemaa JK I ja II meeskond, kelle edukaimad väravakütid olid Mark Kolosov ja Martin Salf kumbki 6 väravaga. Viimasel tabelireal lõpetas Taebla, kes lõi kokku ainult 4 väravat.

Koondtabelis juhib endiselt Palivere täiseduga, olles kogunud kolme etapiga 18 punkti. Teisel kohal on Lihula 14 punktiga, kolmandal Risti 12 punktiga, neljandal Läänemaa JK I 10 punktiga, viiendal Läänemaa JK II 6 punktiga ning kuuendal Taebla 3 punktiga. Väravalööjate edetabelis juhib nüüd veelgi suurema eduga Mark Kolosov (Läänemaa JK I), kes on vastaste võrku sahistanud 26 korda. Teisel kohal on Martin Koppel (Palivere SK) 17 väravaga ning 3.-5. kohta jagavad 17 väravaga Palivere Rasmus Munskind, Risti Tanel Kruuspan ja Läänemaa JK II meeskonna Martin Salf.

Mängida on jäänud veel 2 etappi: Ristil ja Haapsalus. Risti etapp toimub 22. veebruaril kell 10 ning Haapsalu etapp 1. märtsil kell 16 Wiedemanni spordihoones.

Bert Rotberg