Kalender

Palivere CUP turniiri võitsid lõunaläänlased

alt

Võitjameeskond Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi ning poiste treener Jaanus Getreu.

Väga hea korraldusega võistlusest võttis osa viis võistkonda ja rõõmu teeb see, et geograafiliselt oli kaetud pea terve Läänemaa.

Mängud olid huvitavad ja pingelised, noorte jalgpallurite suur tahe oli liigutav ja loomulikult ei puudunud mängus ka ilusad löögid, suurepärased tõrjed väravavahtidelt, ladus söödumäng ja pisarates kaotusevalu – nagu päriselt!

Kui kõik võistkonnad olid kõigiga mänginud oli lõplik järjestus selline. Turniiri võitis Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi (Kevin-Reidar Bachaus, Robin Mõtt, Sander Sõber, Markus Sõber, Kauri Filippov, Marten Põld, Randy Põld, Siim Urb, Virgo Vallik, treener Jaanus Getreu). Reiseks tuli Läänemaa jalgpalliklubi (treener Zan Vazinski), kolmandaks Palivere SK (treener Väino Munskind). Neljanda koha võitles välja Lõuna-Läänemaa JK/Virtsu kool ja viies oli Taebla gümnaasium (treener Jarmo Jaaku).

Turniiri resultatiivseim mängija oli Palivere SK poiss Karel Kängsepp, parimaks väravavahiks tunnistati Läänemaa JK puurilukk Maksim Tsennikov ja kõige paremaks mängijaks Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubist Virgo Vallik.

Turniir oli tore ja äärmiselt vajalik, paljudes võistkondades mängisid kaasa ka tüdrukud ja see annab lootust, et ka Läänemaa tütarlaste jalgpallile on pealekasvu.