Kalender

Palivere Cup noorteturniir toimus Lihulas!

Tegemist oli Palivere Cup nimelise võistlusega ja turniiril võistlesid 2002-2004 aastal sündinud tüdrukud-poisid. Kuna lõuna-läänemaalt võttis osa kaks noortetiimi ja Paliveres õueturniiri läbiviimiseks tingimused puuduvad, otsustas Palivere laste treener Väino Munskind, et hea, kui turniir toimub Lihulas. Kahe klubi koostöös toimus igati meeldiv ja haarav võistlus.

Mängud olid huvitavad, need kes laste pingutustele kaasa tulid elama ja neid ei olnud mitte vähe, said suure elamuse osaliseks. Kõik võistkonnad olid väga võrdsed ja turniiri lõplik paremusjärjestus selgus alles pärast viimast kohtumist.

Esikoha võitsid Lõuna-Läänemaa JK- Lihula jalgpallurid (Marten Põld, Randy Põld, Sander Sõber, Markus Sõber, Robin Mõtt, Kevin-Reidar Bachaus, Virgo Vallik, Kauri Filippov) nemad teenisid kaks võitu ja ühe kaotuse. Teiseks tulid Palivere SK pisikesed vutipoisid, neile kuulus üks võit, üks viik ja üks kaotus. Kolmanda koha võitsid Läänemaa JK poisid, nemad said samuti ühe viigi, võidu ja kaotuse. Neljas koht kuulus Lõuna-Läänemaa JK-Virtsu esindusele, kelle kontosse kanti kaks viiki ja üks kaotus. Treeneriteks on võistkondade juures Väino Munskind, Jaanus Getreu, Zan Vjasemski. Turniiri kohtunikuks oli Rasmus Nikkel. Kõiki lapsi autasustati medalitega ja kõikidele võistkondadele jagus ka korvitäis maiustusi.