Kalender

Noored läänlased ETV-Swedbanki suusasarjas. Tamsalu etapp ja sarja kokkuvõte

Rasmus Romeo Truuver pidi küll kahelt viimaselt etapilt haigestumiste tõttu eemale jääma; kuid eelnevate soorituste eest tõi sellegipoolest koju üldkokkuvõttes 31. koha. M12 vanuseklassis oli osalejaid 53.

Karolin Kängsepp sõitis Tamsalus 3 km eraldistardist sõidus 25. kohale. Sarja üldkokkuvõttes saavutas 33. koha (ümmargune 30. koht jäi 3 punkti kaugusele). Tema N13 vanuseklassis oli osalejaid 41.

Martina Muld tegi oma debüüdi ETV-Swedbank Noorte Suusasarjas ning hoolimata oma hirmudest ja noorusest tuli 2 km vabatehnika sõidus treeneri rõõmuks lausa 53. kohale. Osalejaid N11 vanuseklassis oli Tamsalu etapil 58.

Kelly Klippberg ei saanud õnnetu vigastuse tõttu sellel hooajal suusasarjas osaleda. See-eest tuleb järgmine kindlasti parem!

Soovin tänada toetavaid lapsevanemaid, abipersonali, toetajaid, kaasaelajaid, erinevaid rahastamisprogramme, kes läbi aastate on aidanud praeguseid osalejaid ja järgmisel aastal debüüti plaanivaid Suusaklubi Sula noorliikmeid ettevalmistada, et seda kõike saavutada: Taebla vald, Hawaii Express, Eesti Kultuurkapitali Läänemaa ekspertgrupp, Harrastussport, Kohaliku Omaalgatuse Programm.

Loomulikult oleks see kõik tühine ilma noorsportlaste endi tahtevõimeta ise eesmärgistatult trenni teha. Tubli töö! Palju jaksu selleks suveks ja palju tahtejõudu uute eesmärkide seadmiseks ja saavutamiseks!

Kadri Lukk
Suusaklubi Sula murdmaasuusatamise treener