Kalender

Nice One tuli Väinamere Korvpalliliiga meistriks

Kolmandal veerandajal suutis Orissaare isegi korraks juhtima minna, kuid pingelise mängu lõpus hakkas hiilgama Jürgen Proosväli, visates olulisi korve ja andes surpersööte.
Nice One resultatiivseim oligi Jürgen 20 punktiga. Väga head mängu näitas Silver Tuisk nii rünnakul (14 punkti) kui ka kaitses (5 vaheltlõiget). Ardo Jürjer viskas samuti 14 punkti.Vennad Peep Tammistu ja Peedu Tammistu võtsid mõlemad 9 lauapalli.
Sel hooajal head mängu näidanud Orissaare SK resultaiivseim mängija oli Andre Kuntsel 12 punktiga, lauas oli parim Aivo Laul (10 lauaga). Härmo Lambut andis 4 söötu ja tegi 4 vaheltlõiget.
Väinamere Korvpalliliiga (VKL) meistermeeskonna mängisid Ardo Jürjer, Egon Mik, Herki Rank, Jürgen Proosväli, Jürgen Jupits, Martti Kelindemann, Meinar Mäesalu, Peedu Tammistu, Peep Tammistu, Priit Tammistu, Silver Tuisk ja Sten Priinits.

3. koha mängus sai liiga kahekordne meister (2010 ja 2012) Haapsalu Vanakas pingelises mängusjagu Nõva Strohist 77:73. Nõva meeskonnale tuli seega kaks hooaega järjest 4. koht ja siit on võimalik ainult kõrgemale pürgida. Vanaka parimad olid Raiko Orumaa 29 punktiga ja Reno Orumaa 14 lauapalliga. Nõva suuremad tegijad olid Ove-Kristjan Kasemetsa 25 punktiga ja Aksel