Kalender

Kaks medalit Eesti noorte meistrivõistlustelt laskmises

Kindlasti ei ole sellise võistluse korraldamine spordisaalis lihtne. Tuleb ehitada ajutine lasketiir, vedada elektrijuhtmestik, panna ülesse võistluste läbiviimiseks vajalik aparatuur ja valgustus. Abiks siin on alati olnud spordibaaasi inimesed Alar Källe ja Alvar Kiisk.

alt       alt

Parima individuaalse tulemuse eest hoolitses tüdrukute õhupüstolis võistelnud Kerli Neljas. Lastes isikliku rekordi 334 silma oli ta lõppkokkuvõttes viies. Hästi alustas samas harjutuses Ana Laura Kaasik. Kolm esimest seeriat 86,83,87. Medal oli käeulatuses. Viimane seeria kõigest 73 silma ja valus kukkumine üldarvestuses 329 silmaga 8.kohale. 9.koha sai Regina Lukk 323 silmaga. Võistkondlikult võitis Viljandi, Haapsalu tüdrukute võistkond koosseisus: Ana Laura Kaasik, Regina Lukk, Kaisa Kuusik tuli hõbemedalile.

alt    Kerli Neljas

Teine medal tuli poiste õhupüssis. Võistkond koosseisus Kristjan Tiitsma, Reio Tapner, Argo Hansen saavutas pronksmedali Narva ja Männiku Laskeklubi järel. Täiesti jõukohane oleks meie poistele olnud ka hõbemedal, mis oli 12 silma kaugusel. Ainsana suutis oma tulemuse välja lasta Reio Tapner, kes 340 silmaga oli 13. Põrus meie esinumber Kristjan Tiitsma, lastes enda kohta kehva tulemuse 356 silma (8.koht). Argo Hansen sai kokku 336 silma (14.koht).

alt Kristjan Tiitsma

Poiste õhupüstolis tuli meie võistkond Ott Kaljura, Reigo Oolup, Lars-Erik Peet võistkonnaga kuuendaks. Võimatu ei oleks olnud sugugi siingi tulla medalile. Paraku ei suutnud ükski püstolipoiss lasta tulemust, milleks nad on ja olnud varasemalt võimelised. Individuaalselt parim oli Ott Kaljura 338 silma ja 11.kohaga.

alt Ott Kaljura

Järgmise suurema võistlusena Haapsalus on Eesti kuni 14 aastaste (C-klass) meistrivõistlused. Lasevad nad õhk- ja tulirelva. Toimub võistlus 20.-21.aprillil ja plaanis on siis kasutada uut valminud lasketiiru.