Kalender

Laskurid Pärnumaa lahtistel meistrivõistlustel

Paljudele meie noortele oli see esimeseks võistluseks väljaspool kodutiiru. Kindlasti mõjutas võõras tiirus laskmine võistlustulemusi. Kõik on nii erinev.

Vaatamata sellele saavutasid meie noored arvukalt auhinnakohti. Samas ei maksa ennast lasta medalikohtadest eksitada, sest tegemist on siiski ühe võistlusega,  mis mõeldud ettevalmistuseks suurematele ja tähtsamatele esinemistele.

Tüdrukute spordipüstolis 30 lasku ringmärki võitis meie tüdruk KAISA KUUSIK 263 silmaga. Kolmandaks tuli tunduvalt kehvema tulemusega KERLI NELJAS 206 silmaga.

Poiste ringmärgiharjutuses lasid oma silma välja meie noored. Siiski tuli Valga noormehe paremust tunnistada, kes võitis 250 silmaga. Teine koht HENDRY VIIRA 243 silma ja kolmas ANDRES KRUUSMA 236 silma.

Vabapüstolis 30 lasku olid esikolmikus meie noored:

1. Lars-Erik Peet 202

2. Andres Kruusma 200

3. Henry Viira     115

Püssilaskmises 60 lasku lamades said sama silma kolm esimest laskurit.  Sellisel juhul saab määravaks paremus viimase 10 lasul. Võitjaks tuli Pärnu-Jaagupi noor Janari Sai 569 silmaga. Teise koha sai meie KRISTJAN TIITSMA 569 silma ja kolmas jällegi meie laskur ALEKSANDER SITS 569 silma.

Nooremad laskurid lasid 30 lasku lamades. Üllatas selles harjutuses ARTUR LAURSOO, kes 261 silmaga tuli võitjaks. Kolmanda koha sai 250 silmaga SILVER LOORENS ja neljas MARKUS JUNDAS 247 silma. Tahapoole jäid Pärnumaa, Raplamaa ja Valgamaa noored.