Maakonna meistrivõistlustel tennises on selgunud võitjad neljas mänguklassis

Meesüksikmängus võitis esimeses poolfinaalis Marek Turu Andres Nõmtaki 6:2, 6:2.

Teise finalisti väljaselgitamiseks läks vaja kolme setti. Tasavägise mängu kallutas lõpuks enda kasuks Joonas Tomingas, võites Ott Raidla 6:4, 2:6, 7:5.

Kolmanda koha mäng ja ka finaal olid pikad ja tasavägised. Lõpuks oli Ott Raidla üle Andres Nõmtakist 6:3, 3:6, 6:3 ja maakonna üksikmängus tuli meistriks Marek Turu, võites finaalis Joonas Tomingat 6:7(3), 6:3, 6:1.

Naisüksikmängus oli ülekaalukalt parim Kelly Veske, loovutades kogu turniiri jooksul vastastele kokku 2 geimi. Poolfinaalis alistus talle Kaja Ladva 0:6, 0:6 ja finaalis Kätlin Sasse 1:6, 0:6. Kolmanda koha sai Katrin Meriloo võiduga 6:2, 6:3 Kaja Ladva üle.

Meesüksikmängus 45+ oli edukas Vello Kuhi, alistades poolfinaalis Maldar Mäesalu 6:3, 6:2 ja finaalis Ago Soomre 6:0, 6:3. Ago Soomre oli eelnevalt väga pingelises mängus olnud parem poolfinaalis Sulev Varest 3:6, 6:1, 6:3. Kolmas koht kuulus Sulev Varele võiduga 6:0, 6:0 Maldar Mäesalu üle.

Meespaarismängu poolfinaalid: Marek Turu/Igor Nudelman-Sulev Vare/Riho Niils 6:2, 6:3; Vello Kuhi/Ott Raidla-Maldar Mäesalu/Priit Aigro 6:3, 6:1. Finaal oli mõlemapoolsete võimalustega võrdne mäng, kust väljusid võitjatena Turu/Nudelman 6:4, 4:6, 6:4. Pidamata on veel kolmanda koha mäng, kus on vastamisi Vare/Niils-Mäesalu/Aigro.

Segapaarismängu poolfinaalid Kelly Veske/Vello Kuhi-Kätlin Sasse/Marek Turu 6:4, 6:3, Mari Mahoni/Maldar Mäesalu-Kaja Ladva/Sulev Vare 6:1, 6:2. Finaal, mis kestis 2 tundi 45 minutit, oli pingeline ja tasavägine. Lõpuks väljusid võitjatena Veske/Kuhi alistades Mahoni/Mäesalu 7:5, 5:7, 7:5.

Kahekordseteks võitjateks tulid seekord Kelly Veske, Marek Turu ja Vello Kuhi.

Maakonna tiitlivõistluste kokkuvõtteks võib öelda, et tennisemängu tase ja ka kandepind on tõusnud. Paljud mängud olid nauditavad ja tasavägised. Turniiril osales 30 meest ja 10 naist.