Kalender

Läänlased lõpetasid tänavuse kardihooaja

Robin Särg. (Foto: Toomas Vabamäe)

2011. aasta kardispordihooaeg lõppes meie sportlastele 23.-24. septembril peetud Eesti meistrivõistluste viimase etapiga, mis oli ka Balti meistrivõistluste selle aasta viimaseks võistluseks. Robin Särg, kellele see oli esimene hooaeg kardiroolis, saavutas klassis Cadet  peetud Lootuste karikasarjas hooaja kokkuvõttes tubli 13. koha. 

Kokku osales sarjas 20 võistlejat, sealhulgas ka külalisvõistlejad Soomest ja Venemaalt. Eestlastest parimana lõpetas hooaja Karl-Kenneth Neuhaus (Tallinn), kes oli kolmas.

Läänlase Kairo Kivi superesitus Balti meistrivõistlustel tagas talle sarjas kolmanda koha. Viimase võistluse lõpetas Kivi poodiumi teisel astmel, lisaks saavutas ta Eesti meistrivõistlustel kokkuvõttes kõrgehinnalise viienda koha.

Head tulemused Balti meistrivõistlustel võimaldavad Kivil osaleda kardispordi MM-il. Kord aastas peetav Rotax sarja tähtsaim sündmus peetakse sel aastal Araabia Ühendemiraatides Al’Ain’i ringrajal.

Kutse mainekale võistlusele saavad igast riigist oma klasside parimad sõitjad. Kivi toetaja oli sel hooajal Noarootsi vald ja eriline tänu Lembit Soele.

Robini suurimad toetajad olid Naxti OÜ, Tradilo, Swecon, Gear OÜ ja Apslund Kinnisvarabüroo. 

Allikas: laanlane.ee