Kalender

Lihula saalijalgpalliturniirist võtsid osa kaheksa kooli algklassilapsed


Turniiri osalejad. (Foto: Elen Kuli)

Turniiri eesmärk oli eelkõige pakkuda kõige väiksematele spordilastele mängurõõmu ja kuigi selgitati ka paremusjärjestus, olid kõigile võrdsed auhinnad – medalid, maiustused ja võistkondadele karikad.

Väga huvitav ja pingeline turniir lõppes sellega, et kõikides kohamängudes tuli parim selgitada penaltite abiga. Esikolmiku kohad läksid kõik Läänemaa eri nurkadesse. Võitja oli Lihula gümnaasiumi I võistkond (Ralf Pindis, Herman Reinmaa, Robico Villers, Mihkel Sibul, Stefan-Lauri Mölder. Treener Jaanus Getreu). Teise koha sai Haapsalu linna algkool (treener Triin Vellemäe) ja kolmanda koha Kullamaa keskkool (treener Toomas Sassian).

Osalejate hulgas oli ka koole, kes varem nii noorte jalgpallurite mõõduvõtmisel osalenud ei ole, näiteks paarikümne õpilasega Kõmsi algkool ja juba mitu head aastat treener Toomas Sassioni juhendamisel jalgpalli harjutavad Kullamaa keskkooli lapsed. 

Omaette väärivad tähelepanu kahe linnakooli treenerid – tublid emad, kahe väikse kooli Virtsu/Vatla löögijõuline ühisvõistkond, Noarootsi ning koduseinte toel mängivad Lihula gümnaasiumi tublid jalgpallipoisid. 

Jaanus Getreu