Levadia võitis, Hunt lõi värava

Levadia viis Viljandis juhtima 34. minutil liiga kuu parim mängija Igor Morozov.

80. minutil sai Rimo Hunt pika palli hoo peale ette, jooksis kaitsjate eest ära ning lõi väravavaht Siim-Sten Palmi jalgade vahelt oma esimese värava meistriliigas.

Paar minutit hiljem vahetas treener Marko Kristal ründaja ka pingile.

Mänguajale lisatud minutitel vormistas Janar Toomet Levadia võidu – 3:0.

Peatreener Marko Kristal on siiski väheresultatiivsete ründajate suhtes kriitiline. ”Väravamomentide realiseerimisega oli meil jätkuvalt suuri probleeme. Võinuksime juba esimesel poolajal mängu saatuse otsustada ja oma elu lihtsamaks teha. Samas olen rahul, et suutsime arvukalt ohtlikke olukordi luua. Lõine lõpuks kolm väravat ja saime vajaliku võidu. Hea, et nii läks,” võttis ta mängu kokku.

Mängust ei saanud mängukeelu tõttu osa võtta teine läänlane, Viljandi eest mängiv Rasmus Munskind.

Viljandi alustas hooaega 1:2 ja 0:2 kaotustega Tallinna Kalevile ja Florale. Kolmandas mängus võideti Paide 1:0, kuid eelmisel nädalal kaotati Kaljule 0:4.

Levadia, millest mitu nimekat jalgpallurit kahe hooaja vahel lahkus, on alustanud meistrivõistlusi korralikult – viigid Nõmme Kalju, FC Flora ja Sillamäega, ning võidud Tartu Tammeka ja Narva Transi üle. Kokku on Levadial nüüd 9 punkti ja nad jäävad liidritest Kaljust ja Florast maha ühe punktiga.