Läänemaa lauatennise rahvaliiga võitis Kristiina Seiton

Lõppesid pool aastat kestnud Läänemaa lauatennise rahvaliiga ja Haapsalu karikasari, kus kokku osales 112 lauatennisisti, neist 41 Läänemaalt. Kuna finaalivõistlustel kasutati koefitsenti 2,0 s.t. kõik said topelt kohapunktid, siis juhtus ridamisi üllatusi ja eneseületamisi. Suurimaks üllatajaks oli Allar Õunapuu, kes sai 3:2 jagu maakonna paremikku kuuluvatest J.Saviotsast ja A.Tšiþevitšist. Üldkokkuvõttes tuli kolmandaks 10-aastane Toomas Vestli Vatlast. Üldvõitjaks tuli Kristiina Seiton, kes võitis 4 etappi ja ka finaali (vääratas 5.etapil, jäädes viiendaks). Teiseks jäi Jaanus Saviots. Parimaks kuni 11-aastaseks tütarlapseks oli Karin Talving ja poisiks Aaro Õismets.

Ka Haapsalu GP finaalmängud tõid kaasa uskumatuna näivaid tulemusi. Üldvõitjaks tuli Erik  Lindmäe (Valgu LTK, 283 p.), kes võitis ka finaali. Sama punktide arvuga jäi teiseks finaalis 3. koha saanud Artjom Putškov (Maardu LTK). Enne finaali kuue punktiga juhtinud itaallane Carlo Accorsi jäi finaalis 7. ning üldkokkuvõttes kolmas koht. Parima läänlasena olid Dirk Schöbe 7. ja  Heikki Sool 8. Parima paarismängija tiitli võitis D.Schöbe.