Läänemaa 2011.aasta jalgpallimeistriks tuli Risti JK

Teise poolaja alguses viis Andro Aavik Lihula 1:0 juhtima. Mõni minut hiljem viigistas Taavi Kruuspan karistuslöögist seisu ja Risti jalgpalluritele meistritiitli toonud võiduvärav tuli Marko Truusalu kauglöögist. Kohtumise parimateks olid Armin Tänav (Risti) ja Andro Aavik (Lihula).

Risti jalgpallimeeskond on nüüd seitsmekordne Läänemaa meister. Lihula kordas oma senist parimat saavutust, ka 2004. aastal võideti Läänemaa meistrivõistlustel hõbemedalid. Läänemaa 2011. aasta meistrivõistluste pronksmedalid võitis Taebla JK, kes otsustavas kolmanda koha mängus lõi Vatla Jalgpalliklubi 10:0. Taebla oli mullustel Läänemaa meistrivõistlustel teine. Vatla kõige edukaim jalgpallihooaeg oli 2009, kui Läänemaa meistrivõistlustel saavutati kolmas koht.

Läänemaa 2011. aasta meistermeeskonnas mängisid Taavi Kruuspan, Taavo Kruuspan, Targo Kruuspan, Tanel Kruuspan, Taimo Kruuspan, Tarvi Kruuspan, Taago Kruuspan, Jaanus Lillemets, Kert Lillemets, Marko Truusalu, Timo Randalu, Peep Kamarik, Kenert Kaarma, Armin Tänav, Kert Krusel, Andi Vallik, Kristjan Kaasik, Kristjan Priit ja Tauno Pillerpau.