Kalender

Lääne-Eesti rahvaralli möödus pisiviperustega

Esimene katse sai komistuskiviks paljudele, kes on harjunud sõitma eelmiste aastate legendide järgi ja nüüd kaarti lugeda ei osanud.

Teine katse oli kitsal teelõigul ning tagatipuks muutis vahepeal sadanud rahe katse kolmanda korra läbimise võimatuks. Kolmas ja neljas katse olid metsateedel. 

85-st alustanud autost lõpetas 66 autot. SU klassis alustanud nõukogude päritolu 7 autot jõudsid kõik finišisse ja ka "Mosseliigas" alustanud 12 autost jäi ainult 3 autot tee äärde.

Naiste klassis alustas ja lõpetas kolm ekipaazi ning esimesena Sirje Potisepp/Kairi Sepp noorukese Triinu Meltsovi/Anti Eelmetsa ja uue tulija Deivia Viira/Einar Metsa ees.

Eelmise aasta üldvõitu kaitsma asunud Are Uurimäe/Tanel Paut pidid sellel aastal tunnistama 6 konkurendi paremust.Võitis Jaan Tammor/Martin Vihmann Mitsubichi EVO 9-l.


Võitjad.

1600+ klassis olid teistest selle aastal kiiremad Argo Kuutok/Krister Aasa.

Kuni 1600 klassis oli teistest kiirem Silver Sõmer/Allan Maar.

Noortest J18 klassis oli teistest üle Rasmus Uustulnd/Imre Kuusk.

SU klassis olid kiired VAZ 2107 sõitnud Vahur Kellamov/Martin Seljamäe ja " oli kiirem kohalik poiss Marko Kukuškin.

Rohkemat infot tulemuste kohta ja pilte järgneval aadressil http://rally.ee/?a=a018&b=4270,  
http://rally.ee/?a=a030&b=2188 ja http://rally.ee/?a=a021&b=4757

Igaühe Terviseklubi tänab kõiki toetajaid kes panid ürituse toimumisse oma panuse:
OÜ Tradilo, Cramo, OÜ Multilift, OÜ Sanservice, Carstop, Taebla auto, OÜ Lääne Teed, Tene Kaubandus, Nigula Piim OÜ, Est-Trans Kaubaveod, Tehnikasalong OÜ, Nigula Auto-ja Motoklubi, FIE Rein Viilma Veod, Janmar Moto, PPN Gargo OÜ, Martna Garaaþ, Hardwig, Addinol, Bardahl, Pristis, Multiprint, Oru Rally Team, SA Läänemaa Haigla, Ridala Vallavalitsus, Autoekspert, Akuexpert, Racingexpert, Europart, Red Bull, Kohalik Omaalgatuseprogramm (KOAP) ja kohtunikud ning eriti tublisi abilisi kes aitasid radasid ehitada ja koristada.

Korraldajate nimel
Kalle Kruusmaa