Kalender

Lääne-Eesti rahvaralli 2011

 

Lisakatseid on kavas 12, neist korduvaid 4. Kõik katsed jäävad Haapsalu linna lähiümbrusesse.Võistlejate meeleheaks on korraldajad leidnud katseid, mille pikkus vastab Eesti Autospordi Liidu rahvaspordikomitee poolt lubatud maksimumile ja lennuvälja katse on turvavaatleja pilgu all saanud pea kilomeetri jagu lubatust pikem, sest seal on lai ja suhteliselt ohutu rada. Pealtvaatajatele on kõige atraktiivsemad katsed lennuväljal.

Rally.ee interneti leheküljel on pidevalt värsket infot ja seal peaks ka ilmuma pealtvaataja programm. Infot on aadressil http://www.rally.ee/?a=a018&b=4270  .

Igaühe Terviseklubi korraldataval rallil peetakse arvestust kaheksas masinaklassis: 4WD, 1600 (2WD-A), 1600+ (2WD-B), Moskvich Liiga, SU, naised, J18 ja J27. Starti on tulemas ka uusi sõitjaid, kes panevad ennast proovile ,,vanade kaladega". Konkurents on teretulnud ja saab olema päris pingeline sõit.Võistlus on pealtvaatajatele tasuta ja servicepargis saab ka keha kinnitada. Ralli servicepark, start ja finiš on Tradilo territooriumil.

Ennast on registreerinud ka 2010 aastal üldvõidu  saavutanud mehed Are Uurimäe/Tanel Paut Subaru Impreza STI-l. Kuna stardijärjekord on kiirusetabeli järgi paika pandud, siis ei sõideta klasside kaupa ja saab olema päris põnev võistlust jälgida (eriklasside autod tulevad segamini). Teisipäevaks oli osavõtust teatanud 83 ekipaaši.

Seoses  Lääne-Eesti rahvaralli 2011 võistlusega  11.06.2011. a. on üldiseks liikluseks suletud järgmised teelõigud: Valgevälja-Espre ja Rohense-Kabrametsa kell 9.-18.

Küsimuste ja probleemide korral helistada turvaülemale (Heiki Rahuoja-55065391).

Infot tel.5292642, Kalle Kruusma.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ja jääme lootma elanike mõistvale suhtumisele. 

Üritust toetab Kohaliku Omaalgatuseprogramm

MTÜ Igaühe Terviseklubi