Kalender

Laupäeval, 21.mail alustas tänavakorvpalli meistrivõistluste sari

Tallinnas peetavale üritusele on registreerinud ligi 80 võistkonda ehk ligi 400 korvpallurit alates 12-aastastest miniklassi korvpalluritest kuni G4S korvpalli meistriliiga meesteni.

"Kui meistriliiga meeste etteasted on vast kõige põnevamad jälgida, siis eriti teeb rõõmu kõige väiksemate ehk 1999. aasta sündinud noorte sedavõrd suur osalushuvi", rääkis võistluste peakorraldaja Reigo Kimmel. "Harrastajate sarja järel, kuhu on registreerinud ligi 30 tiimi, on kõige nooremate võistlusklass teisel kohal hetkel 9 võistkonnaga,"

Võistluste üheks peaauhinnaks on Eesti esindamine septembris Moskvas toimuvatel maailmameistrivõistlustel, kus Eestil õnnestus eelmisel aastal hõbedane koht saada. Lisaks on auhinnafondis sõit Leedus toimuvale korvpalli Euroopa meistrivõistluste finaalmängudele.

"Auhinnafondi koguväärtus on ligi 35 000 eurot, mis on tõenäoliselt Eesti suurim spordiürituste auhinnafond," ütles korraldustiimi liige Magnus Ahuna. Auhinnalaual on  Sportlandi kinkekaardid,  spordivarustist Converse ja AND1 poolt, PHILIPSi kodutehnika, Tallinki kruiisid jne.

Tänavakorvpall on Eesti kõige pikemate traditsioonidega spordiürituste sari, mille esimesi mänge peeti juba 1993. aastal, võistluste info ja registreerimine on veebiaadressil: www.tanavakorvpall.ee.

Allikas: laanlane.ee