Kalender

Lauatennisistide edukad stardid.

Eestimaa Spordiliit Jõud noorte lauatennise meistrivõistlustel Aseris kindlustasid kõige nooremas vanuseklassis (sünd. 1998.a. ja nooremad) Läänemaale kaksikvõidud Toomas Vestli ja Aaro Õismets poistest ning Karin Saviots ja Janeli Vestli tütarlastest. Juunioridest võitis pronkmedalid Henri Pikla nii üksik- kui ka paarismängus.

Soomes Turkus toimunud rahvusvahelistel võistlustel Silja Trophy võitis Kristiina Seiton N15 klassis esikoha, Karin Talving oli B10 (poisid ja tüdrukud koos) klassis kahe poisi järel kolmas, Anna Chizhevich jäi juunioride klassis 5.-8. Teise kohaga alagrupis tagas finaalipääsu endale ka Allar Õunapuu, kuid kuna kiirustasime laevale, siis jäi tal finaalis mängimata.

Eile lõppenud Maardu GP viimase etapi võitis naisjuunioridest K.Seiton (tuli võitjaks ka üldkokkuvõttes), teiseks jäänud A. Chizhevich oli kokkuvõttes kolmas. Kõige noorematest tütarlastest sai teise koha K.Talving. Noormeeste kolmanda koha mängus võitis Allar Õunapuu Kotree SK mängija V. Ontoni ning tagas endale ka üldkokkuvõttes kolmanda koha.

Toomas Vestli pääses mängima minikadettide Eesti Top 8-le, kus temast ees on vaid aasta vanemad poisid.