Lauatennisistid Belgias edukad.

Flandria 32. lahtistel meistrivõistlustel tuli Kristiina Seiton juunioridest kolmandaks. Kaksikvõidu said väga tugevad belglannad Denys Nadia ja Depuydt Wendel. Minikadettide finaalis kaotas Toomas Vestli 2:3 Brieuc Decre`le (Belgia). Väga tasavägises kolmanda koha mängus kaotas Aaro Õismets 2:3 Thomas Bastin`ile (Belgia). Veteranide 60+ jäi Heikki Sool viiendaks ning C klassis (136 võistlejat) jõudis 4.ringi (32 hulka), kus tuli vastu võtta napp kaotus. Eduard Brok võistles 10 aastat noorematega ja nooremad olid siiski paremad. Meistrite turniiri finaalis alistas Dimitri Ovtcharov (maailma reitingus 12.) 4:2 Christian Süss`i (21.). Mõlemad mehed on Saksamaa koondise mängijad. Kolmanda koha said rumeenlane Adrian Crisan (31.) ja kohalike lemmik belglane Jean-Michel Saive (48.).