Läänlastel läks Rapla linnasprindil päris hästi

Olime esindatud kolmes masinaklassis 2WD-A;2WD-S ja SU. Kokku tõime koju 3 poodiumikohta.

2WD-a klassis oli stardis 18 võistlejat ja Virtsu vennad Lauri ja Rico Rodi saavutasid vastavalt 6 ja 13 koha. Lauri saavutas 1. sõiduvoorus 3. koha, aga hiljem panid kogenumad sõitjad oma oskused maksma. 2WD-S klassis olid stardis 15 sõitjat ja meie meestel Marko Kukuškinil ja Valmar Gildenil läks päris hästi. Kukuškin kemples eesotsas sekundite mängus 1.-3. kohani ja kokkuvõtteks tuligi igati tubli 3. koht. Valmar Gildenil nii hästi ei läinud aga tuli tubli 10. koht.

Kõige rohkem läänlasi oli stardis SU klassis ja seal olid meie mehed kahekesi poodiumil. Seekord võitis võistluse eelmisel Rapla võistlusel teiseks jäänud Tartumaa mees Rainer Meus ja seda kõigis voorudes parima ajaga. 2. ja 3. koha peale käis võistlus Igaühe Terviseklubi kahe liikme Sander Ilvese ja Kalle Kruusma vahel. Seekord saavutas Sander 2. ja Kalle 3. koha. Teistelgi läks hästi, sest noorem vend Jonar Ilves oli 5. ja vanem vend Stern Ilves 6., oma teisel sprindil oli stardis Martin Jaanus ja seekord Kalle Kruusma autoga ning päeva lõpuks tulemusega 7. koht väga rahul, sest seljataha jäi kaks rohkem kogemusi omavat võistlejat. Kuna sarjad hakkavad vaikselt lõppfaasi jõudma siis on seisud üpris põnevad, sest maha arvatakse erinevates sarjades erinev arv kehvemaid sõite.