Kalender

Läänlased võidutsesid Rapla rahvasprindil

 

Oma osalemissoovist oli teatanud 44 võistlejat ja kohale tuli 43. Eks osalejate arvule jättis pitseri eelmine etapp ja ka esimene koolipäev. Meie poolt oli stardis 4 sõitjat ja meil läks päris hästi. Sarja  kokkuvõtteks toodi SU klassis esikoht. Ilm oli võistlusteks ääretult kehva, rada oli vihma all ja erilisi riske ei saanud lubad. Tuli sõita kindla peale.

SU klassi võitmiseks oli Kalle Kruusma-l vaja 1 punkti aga ega sõit käis poeg Madis Kruusmaga antud võistlusel ikkagi koha peale. Madis esimeses voorus kaotas 75 sajandikuga aga teises oli 2 sajandikku kiirem. Kuna klassi sees olid asjad paikas kahe vooru järel siis otsustati auto säästmise nimel kolmandas mitte startida. Kolmandaks jäi seekord hiidlane Rainis Kallas.

2WD-S klassis oli Marko Kukuškinil Hepa Cup sarjas võimalik tulla hooaja arvestuses teiseks,võites viimase etapi tema ka teise koha saavutas. 4WD klassis oli stardis ka Kaido Saul kes saavutas 9 võistleja seas 8 koha.

Järgmisena on võistlejad stardis 22 septembril Kasari rahvasprindil,mis on eelviimane Lääne regiooni 2012 aasta MV etapp.