Kalender

Läänlased osalesid Kosel tali- ja kestvuskrossil

 

Mõlemal päeval oli võistlustules Norman Madiberg, kes laupäeval osales talikrossis MX 2 klassis ning oli esimeses sõidus kolmas. Teine sõit tuli noormehel küll katkestada, kuid suurem tähelepanu oli tal suunatud pühapäevaseks kestvuskrossiks, kus Norman osales E1 masinaklassis ning oli päeva üldarvestust silmas pidades 5. mees rajal.

Oma klassis sai ta kaela aga hõbemedali. Nii klassivõidu kui ka üldvõidu napsas endale Rain Koch. Pärast kaht peetud etappi hoiab Lääne MK sõitja teist kohta.

Talikrossil oli 65 cm3 tsiklil rajal ka Kaarel Laherand, kel esimene sõit lõppes katkestamisega. Teine sõit läks aga korda ning kokkuvõttes 13. koht. Kiireim oli Henry Vesilind. 

Pühapäevasel kestvuskrossil olid läänlased esindatud ka neljarattaliste klassis. Quadraceritel oli meeskonnas Janek Soidla ning Mart Montvila Tallinnast. Stardis jäi meeskond tõrkuva tsikli tõttu kohe viimaseks, kuid mehed pingutasid ning saavutasid 3. koha. Tabelit vaadates on Soidlal/Montvilal koos 79 punkti ja hetkel 6. koht. Liidritel Siim Vaidel/Martin Toovisel on aga 120 silma.

ATV-del kihutas taas koos läänlane Indrek Tomingas ja pealinlane Margus Trempi. Kosel olid mehed kuuendad. Kahe etapi peale on meeskonnal punkte 84, mis annab 5. koha. Tabeli tipus on Alo Linkolm/ Tanel Veerpalu 120 punktiga. 

Talikrossiga jätkatakse 2. veebruaril Räpinas ning kestvuskrossi punkte jagatakse taas 9. veebruaril Pärnus.

 

Hannes Prikk