Kalender

Läänlased olid Kasari rahvasprindil edukad

 

Läänlastest võistlejaid oli stardis neli. Noorteklassis tegi kaasa Egert Jakobi, kes oli stardis Marko Kukuškini VAZ 2107-ga, see oli tema teine osalemine rahvasprindil. Lõppkokkuvõtteks tuli 10 osaleja seas 9. koht.

2WD-B klassis oli stardis 20 võistlejat ja kuigi esimeses voorus sõitis Marko Kukuškin välja oma klassi kiireima aja, tuli talle kokkuvõtteks võrdsete punktidega, aga kehvema ajaga Andrek Põllumäe järel neljas koht. Enne viimast etappi ADDINOL Martna rahvasprinti on Marko Kukuškinil piisav edu, et saavutada oma klassi Lääne regiooni meistritiitel, sest kui lähim võistleja saaks sama palju punkte kokku, on Kukuškinil rohkem osaletud etappe ja võite.

SU-klassis oli seekord kahjuks osavõtt hõre ja nii võtsid omavahel mõõtu Kalle Kruusma ja poeg Madis Kruusma. Kuna Madise auto on peale Läänemaa rahvarallit ikka veel remondis, sõideti ühe autoga ja nii olid võimalused võrdsemad. Võistlus algas küll ärevalt Kallele, kui ühes kiires kurvis läks külg ette ja kokkupõrge heinarullidega oli vältimatu. Auto sai kannatada, aga suudeti sõita Madisega kõik kolm vooru, millest sai kahe vooru võiduga esikoha Kalle Kruusma ning sellega kindlustas ta enne viimast etappi omale SU-klassis Lääne regiooni meistritiitli.

Võistlusrada oli kiire ja tormiline, oli ka üks tõsisem väljasõit, kus hiidlase Argo Nursi “mosse” sai nii palju kannatada, et läheb mahakandmisele.

Järgmine ja ühtlasi viimane 2012. aasta rahvasprindi võistlus on juba järgmisel laupäeval Martna vallas Keskveres ning pärast seda on Haapsalus parimate autasustamine. Uue, 2013. a hooajaga on plaanis alustada detsembris. Tänan korraldajaid, kes said valmis hea võistlusega.

TULEMUSED