Läänlased käisid Kehalas rahvasprindil

Laupäeval toimus järjekordne võistlus siis Kehala paarisrajal mis meelitas kohale 90 võistlejat. Ilm oli ilus ja päiksepaisteline ning sealkandis polnud tulnud tilkaga vihma. See tegi sõitmise ääretult raskeks, sest rajal olnud tolm ei tahtnud ajuda.

Läänemaalt oli kohal 6 sõitjat. Olime esindatud 2WD-V klassis vendade Lauri ja Rico Rodiga Virtsust kes saavutasid 19 võistleja seas vastavalt 12. ja 18. koha.

2WD-S klassis kus osalejaid oli 19 ja osad nendest ka suurt sporti sõitvad mehed tõotas tulla pingeline võitlus ja seda ta ka lõpuks oli. Meie meestest olid stardis Marko Kukuškin ja Valmar Gilden, kes saavutasi lõpuks vastavalt 5. ja 7. koha.

SU klassis olid läänlastest stardis Kalle Kruusma ja korraks Eestisse põiganud Ergo Paat. Kalle Kruusma tuli lõpuks 3. kohale ja Ergo Paat 6. kohale. Järgmisena on Ergo Paadil plaanis osaleda Kruusma autoga ka 1. juunil toimuval TIKI TREILER Lääne-Eesti rahvarallil.

Ettevalmistused käivadki hetkel Lääne-Eesti ralliks ,sest sportralli toimub ju üle 11 aasta jälle Läänemaal. Kiiruskatsed jäävad Oru ja Kullamaa valda. Info ilmub Autolehes ja rally.ee veebilehel.