Läänemaa võrkpalliliigas selguvad laupäeval võitjad

Põhiturniiri kolmas oli Ridala SK , neljas VK Hani / Oru SC , viies Oru SK , kuues Noarootsi ja seitsmes Kaitseliidu meeskond, kes aga pidi põhiturniir pooleli jätma seoses mitme mängija vigastusega.

Veerandfinaalides kohtusid Ridala SK ja Noarootsi, võitjana väljus sealt Ridala tulemusega 3:0. Teises veerandfinaalis pani oma paremuse maksma VK Hani / Oru SC 3:0 võiduga Oru SK üle. Poolfinaalides kohtuvad Kullamaa SK ja VK Han/Oru SC ja teises poolfinaalpaaris kohtuvad Palivere SK ja Ridala SK.

Naiskondade põhiturniiri, mis peeti Haapsalu kutsehariduskeskuse spordisaalis, võitis VK Hani / Autel-Büroo. Nemad võitsid kõiki vastaseid 2:0 ja tagasid sellega endale koha finaalis. Teiseks jäi Ridala SK, kes võitis Noarootsi ja Ridala Säde naiskonda 2:0 ja sai samuti finaali. Pronksimängu jäid seekord Ridala Säde ja Noarootsi, kelle omavaheline mäng lõppes Ridala Säde 2:1 võiduga.

Läänemaa võrkpalliliiga kulminatsioon on 29. märtsil Haapsalu spordihoones.