Läänemaa Võrkpalli Rahvaliiga meister on Noarootsi naiskond

Läänemaa Võrkpallli Rahvaliigas riputati medalid kaela Noarootsi gümnaasiumi, Taebla ja Lihula gümnaasiumi spordiklubi naiskondadele.

Rahvaliiga meistritiitli otsustanud kohtumises Noarootsi- Taebla võitis Noarootsi avageimi kindlalt 25:12, kaotas sama kindlalt 16:25 teise geimi ja oli viimases, kolmandas geimis taas Taeblast parem, seekord 15:10. Kolmanda kohaga üllatas Rahvaliiga debütant Lihula gümnaasiumi spordiklubi, kes tänu kindlale mängule geimide lõppudes alistas 2:0 (26:24, 25:23) pronksi kohtumises Nõva naiskonna.

Võitjate treener on Silver Schönberg. Meisternaiskonnas mängisid Dagmar Seera, Dagmar Neemrand, Hele-Liis Pruus, Regina Gjardman, Daisy Neemrand, Anu Ljubimova ja Doris Välis.

Rahvaliiga parimaks mängijaks valiti Dagmar Seera (Noarootsi), Taebla parim oli Mare Pello, Lihula naiskonnal Jaanika Teppan ja Nõva võistkonnal Helina Evert.