Kalender

Läänemaa petankerite edusammud Eesti sisemeistrivõistlustel

Pikk ja pingeline võistluspäev kulmineerus Läänemaa petankeritele hõbe- ja pronksmedalitega. Esikoha võitles välja Tallinna/Kohtla-Järve segavõistkond, kuid hõbedale tulid läänlased Mare ja Silver Kingissepp koos kohtla-järvelase Ivar Viljastega.

Pronksmedali heitluse võitis ainult WICIA klubi petankeritest koosnev võistkond: Egert Kingissepp, Marina Vallik ja Katrin Tiido. Läänemaale tuli ka tubli viies koht – Maive, Aivar ja Kaspar Sein.

6. ja 7. aprillil toimuvad Tallinnas Kalevi petangihallis viimased talvehooaja sisevõistlused.  Siis jagatakse meitritiitleid tavalises triomängus ja toimub GP etapp Duos. Kuid juba kuu aja pärast, mai alguses, suunduvad petankerid õue ja algab pikk ning võistlusrohke suvehooaeg.

Sel suvel on haapsallastel võimalus paljudel võitlustel ise oma silm peal hoida, sest siin toimub petangivõistlus Linnade Mängude ajal, samuti EMSL-i Jõud meistrivõistlused, võistlused veteranidele, traditsiooniline Valge Daami turniir, Eesti Petanque Klubide Liidu poolt korraldatavad Eesti meistrivõistlused ja reitinguvõistlused ning MM/EM katsevõistlused. Võistlusi jagub nii lossihoovi,  kui promenaadile ning samuti UusKalda Spordi ja Puhkekülla. Põnevust peaks jätkuma kogu suveks nii mängijatele kui vaatajatele.