Kalender

Läänemaa noored maadlejad käisid Vigalas rammu katsumas

Leolat esindasid:

Kenneth Lomp, kes saavutas kuni 21-kg kehakaalus 5 osaleja hulgas 1. koha. Kenneth üllatas oma kiirusega eakaaslasi ja murdis nad kõik maha.

Ats Kaasik, kes saavutas -24kg kehakaalus 6 konkurendi hulgas 2. koha. Ats oli samuti murdmise näljas, kuid üks poiss Tartust oli veel suurema isuga.

Raikko Kanter, kes saavutas -27kg kehakaalus samuti 6 osaleja hulgas 2. koha. Raikko sai aru, et maadlus ei ole jooksmine ega hüppamine, vaid pigistamine ja hoidmine ning tegi mis suutis ja sai koju kaasa teise koha karika.

Kõik kolm võistlesid 2006 ja nooremate vanuses ning tegid suurepärase esimese kodust väljas võistluse.

Roland Söötmaa, kes saavutas -59 kg kehakaalus 4 osaleja hulgas kolmanda koha. Roland tegi suurepärase soorituse viimases matšis ja sai seljavõidu Tartu poisi üle ning sai samuti karikaga koju sõita.

SK Martnat esindasid:

Hendrik Rämman, kes saavutas 2004 ja nooremate hulgas kehakaalus -45kg,  kümne osaleja hulgas 5. koha. Hendrikut üllatas ja lõi rivist välja uute Tartu poiste tugev vastupanu.

1999 ja nooremate hulgas esindas Martna SK-d Hele Tamm, kes saavutas -50kg poiste hulgas 3. koha, kokku oli selles kaalus 4 osalejat. Kuna tüdrukute võistlusi Läänemaal ei tehta, peab Hele, et mingitki kogemust koguda, maadlema poistega.

Samas vanuses -55kg kehakaalus saavutas Jaanis Soosaar 4.koha 5 osaleja hulgas. Jaanis tegi paar väga head sooritust ja suutis ühe vastase ka alistada, kuid see andis tulemuseks 4. koha.