Läänemaa naiste 2012.aasta võrkpallimeister on Kaitseliit

Paremuse määramisel võeti arvesse kogutud punktid, punkte arvestati nn “Itaalia süsteemi” kasutades. Mängiti kahe geimi võiduni. 2:0 võidu eest anti 3, 2:1 paremuse eest 2 punkti. 1:2 kaotus andis kaotajale ühe punkti, 0:2 kaotus kaotajale punktilisa ei toonud.

alt
Pildil Kaitseliidu naiskond, pildi autor Mattias Kerge

Kaitseliidu naiskond kogus 18-st võimalikust 17 punkti. Vastastele loovutati vaid üks geim, meistritelt õnnestus geimivõit kätte saada Ridala Välk naiskonnal, õnnestumisele oli väga lähedal ka Oru Kool. Meisternaiskonda kuulusid Jaanika Jelistratov, Helbe Jelistratov, Triin Loorits, Jaanika Kallas, Maire Pirn, Helgi Laug, Piret Priimägi ja Ivika Raudsepp.

Naiskondade parimateks valiti Ivika Raudsepp (Kaitseliit), Kaidi Talts (Ridala SK), Ly Märss (Ridala Säde) ja Johanna Nõupuu (Oru Kool)