Kalender

Läänemaa meister teist korda järjest Spordiklub​i Haapsalu

7.-8. koha mängu kahjuks ei toimunud sest KK Askus ei suutnud võistkonda kokku saada. Seega ilma mänguta võit ja 7. koht TRADILOLE.

5.-6. koha mängus sai tubli esituse eest võidu CIPAX AS, kes alistas XXL võistkonna tulemusega 81:71.


Lihula meeskond Paavo Veermäe (vasakul) juhendamisel. Foto Ülle Lass

Esimeses medalilahingus kohtusid omavahel LIHULA SK ja ESTTRANS. Samad vastased kohtusid omavahel ka eelmise aasta pronksimängus. Ka sel aastal läks nii nagu eelmisel aastal. Võidu sai LIHULA SK tulemusega 81:66.


Nõva andis Haapsalule kõva vastulahingu ja leppis II kohaga. Foto Ülle Lass

Finaal kulges oodatult tuliselt ja publiku tormilisel kaasaelamisel nähti väga ilusat esitust mõlema finalisti poolt. Omavahel kohtusid SPORDIKLUBI HAAPSALU ja NÕVA SK. Revanši tuli võtma NÕVA SK. Kohe mängu alguses sai turvalise edu sisse tiitlikaitsja SK HAAPSALU. Kuni viimase veerandi keskpaigani oli vahe stabiilselt 15-20 punkti, kuid siis leidis Nõva uue hingamise ja tuldi korraks isegi 9 punkti kaugusele. Põhjus lihtne: SK Haapsalu mängijad tundsid juba võidukindlust. Publikule pakuti ka suurel hulgal kauneid pealtpanekuid Siim Lauri esituses. Otsustavatel hetkedel lahendas rünnakuid siiski kindlamalt SK Haapsalu ja võit saadi tulemusega 96:82.


Võitjad. Foto Ülle Lass

SPORDIKLUBI HAAPSALU koosseis:

 Mart Lumeste, Ardo Jürjer, Siim Laur, Silver Tuisk, Howard Frier, Jürgen Jupits, Ragnar Koppel, Peedu Tammistu, Virko Nilender, Peep Tammistu, Rainis Värv, Endrik Aru ja võistkonna treener Marek Pragi