Kalender

Läänemaa maadlejad osalesid EOK ja maadlusliidu korraldatud laagris

Treeningkogunemine oli kadettide koondisele ja koondise piirimail maadlevatele noortele. Noormaadlejaid treenis Ivar Kotkas ja Valeri Nikitin. Muide, Valeri Nikitin on Wikipeedia andmeil sündinud Haapsalus. Tema parimad tulemused on 1992.a Euroopa MV pronks ja 2000. a Sydney OM neljas koht.  Sydneys ta võitis väga tugevaid ja tituleeritud vastaseid. Siit näed lähemalt. Täna toimetab Valeri Nikitin igapäevaselt Rootsi noormaadlejatega.

Läänemaalt oli laagrisse kutsutud Joonas Kaskmäe, Lauri Leier, Reimo Milva ja Keiro Raudkats. Kui Haapsalu poisid on sarnasel treeningkogunemisel juba mitmendat korda, siis Lihulast pärit Joonas Kaskmäele oli see esmakordne kogemus. Poiste sõnul oli laager väga tugev ja raske katsumus. Teise päeva õhtuks olid enamus poisse väsinud kui laibad. Meelde jäi Nikitini õpetussõnadest esimesena see, et igale võttele on vähemalt viis vastuvõtet.

Ivar Kotkas ütles, et esimese laagri pidas Joonas ilusti vastu, kuid midagi rohkemat esimese laagri põhjal järeldada ei söandaks. Kui tahet ja isu on, ei ole miski võimatu. Teiste poiste suhtes on Kotkasel omad ootused.

Laagri korraldas ja selle eest maksis EOK ja Eesti maadlusliit.