Läänemaa JK naasis Keilast 5:1 võiduga

Kohtumine Keila staadioni kunstmuruväljakul algas Läänemaa JK-le suurepäraselt, kui kohe varakult Mark Kolosov penalti teenis ning selle ise ka väravaks vormistas. Enne esimese poolaja lõppu kahekordistati eduseisu, kui Kolosov jooksis Aleksandr Molkovi söödust kaitsjad üle ning lõi palli väravasse.

Teisel poolajal mindi 3:0 juhtima, kui Kolosov murdis karistusalasse ning andis söödu Martin Viilmale, kes palli väravavahi jalge vahelt sisse lõi. 4:0 värava lõi Molkov, kui ta lõikas vahelt Keila kaitsjate söödu ning lõi palli üks-üks olukorras sisse.

Läänemaa JK viimane värav sündis karistuslöögist, mis Kolosovi poolt kavalalt Molkovile lahti mängiti ning poolkaitsja 10 meetri pealt väravavahiga silmitsi olles ei eksinud. Keila lõi mängu lõpus ka auvärava, kui nurgalöögijärgsest olukorrast jäeti Keila ründaja karistusalas markeerimata ning ta sai peaga palli kergelt väravasse lüüa.

Hoolimata mitme olulise põhimängija puudumisest, suutis Läänemaa JK oma võiduseeriat jätkata ning nüüd on võidetud järjest viis mängu. Maccabi, kes juhib liigat Läänemaa ees ühe punktiga, jätkab endiselt kaotusteta.

Läänemaa Jalgpalliklubi eest mängisid Keila JK II vastu Erik Merilaine, Bert Rotberg, Žan Vjazemski, Talis Tamm, Tarvo Manni, Mart Pulst, Martin Viilma, Raiko Tähhe, Aleksandr Molkov, Leonid Bragin, Mark Kolosov, Marek Pragi ja Gustav Teder.

Läänemaa JK kevadringi viimane kodumäng peetakse tulevasel pühapäeval kell 12:00 Haapsalu linnastaadionil Kärdla LM Dagöplasti vastu. Varasemad kohtumised nende vastu on lõppenud 5:1 võidu ja 3:3 viigiga.