Läänemaa JK hävitas Leisi 14:2

Läänemaa JK mängijad alustasid kohtumist väga innukalt ning kiirelt mindi ka Mark Kolosovi väravast juhtima, kes saadeti väravavahiga üks-ühele Martin Viilma söödust. Mõned minutit hiljem mindi 2:0 juhtima ning taaskord väravalööjaks Kolosov ning seekord Leonid Bragini väravasöödust. Kolmanda värava lõi taaskord Kolosov, kuid seekord Aleksandr Molkovi söödust. 4:0 värava lööjaks oli Kolosov oma neljanda väravaga, kes saadeti väravavahiga silmitsi Aleksandr Kovtuni audisisseviskest.

Enne esimese poolaja lõppu löödi veel kolm väravat ning kõik väravad lõi Kolosov ning kõik korrad andis talle väravasöödu Molkov. Esimene poolaeg lõppes Läänemaa 7:0 eduseisuga.

Kohe teise poolaja alguses suurendati eduseisu veelgi, kui Kovtun skooris kauglöögiga. 9:0 värav oli ilusa jalgpalli võit, mis lõppes lihtsa palli väravasse löömisega Kolosovi poolt. Eeltöö tegi värava jaoks ära Bragin.

10:0 värava autoriks oli Aare Avila, kes kõmmutas palli karistusala äärest väravavahile püüdmatult alla nurka. Väravasöödu andis talle Kolosov. Seejärel sai lõpuks ka Leisi meeskond väravalöömise rõõmu tunda, kui nad kontrarünnakuga ühe tagasi lõid.    Läänemaa JK aga polnud väravate löömisega veel lõpetanud. Kovtun skooris järjekordse kauglöögiga ning seisuks
juba 11:1. Olukorrast sai väravasöödu kirja Viilma. Järgmise värava puhul sai taaskord söödu kirja Viilma, kes aitas väravale Kolosovi. Mängu lõppfaasis teenis Bragin penalti, mille ta ka ise kindlalt realiseeris. Pärast 13:1 väravat suutis Leisi veel ühe värava tagasi lüüa.

Mängu viimane värav jäi aga kodumeeskonnale – Kolosov skooris taaskord Viilma söödust. Selle tulemusega jätkab Läänemaa Jalgpalliklubi 2. kohal, olles endiselt 1 punktiga maas Maccabist, kellel on kogutud 16 punkti.

Läänemaa Jalgpalliklubi eest mängisid Erik Merilaine, Bert Rotberg, Sander Kruus, Talis Tamm, Tarvo Manni, Martin Viilma, Aleksandr Kovtun, Aare Avila, Leonid Bragin, Mark Kolosov, Aleksandr Molkov ja Mart Pulst.

20. mail sõidab Läänemaa JK külla Lihulale, kellega järgmine liigakohtumine peetakse. Lihula on seni pidanud 4 mängu, millest 2 on võidetud ja 2 kaotatud.