Kalender

Läänemaa Jalgpalliklubi võitis 5 : 3 FC Haiba

Läänemaa asus kohtumist varakult juhtima, kui Sander Kruusi tsenderdusest lõi palli väravasse Aare Avila.
Esimese poolaja keskel suudeti eduseis maha mängida ning lasti Haibal mänguseis viigistada. Vaheajale mindi siiski eduseisus, kui Martin Viilma kinkis oma sööduga Mark Kolosovile kerge värava.

Teisel poolajal mindi juba 3:1 juhtima, kui vahetusest mängu sekkunud Leonid Bragin leidis sööduga üles Aleksandr Molkovi, kes kaitsja üle mängis ning osavalt palli värava tahanurka saatis.

Peatselt löödi ka 4:1 värav, kui Kolosov Avila söödust väravavahiga silmitsi olles ei eksinud ning palli väravasse saatis. Haiba suutis ühe värava tagasi lüüa, kui kohtunik neile penalti määras. Haiba ründaja 11 meetri pealt ei eksinud ning saatis palli kindlalt paremasse alla nurka. Läänemaa aga vastas koheselt. Talis Tamme väljalöök oli nii võimas, et lendas üle Haiba kaitsjate ning Kolosov oli pallile esimesena jaol ja tõstis mänguvahendi üle Haiba väravavahi.

Mängu viimase värava löömine jäi Haiba mängijatele. Läänlased kaotasid keskväljalt lohakalt palli ning sellest tulenenud kontrarünnakust suutis Haiba mängu lõppseisu vormistada – Läänemaa JK 5 : 3 FC Haiba.

Läänemaa Jalgpalliklubi eest mängisid Erik Merilaine, Bert Rotberg, Talis Tamm, Rener Uibopuu, Tarvo Manni, Sander Kruus, Aleksandr Kovtun, Aleksandr Molkov, Aare Avila, Martin Viilma, Mark Kolosov, Leonid Bragin, Žan Vjazemski, Mart Pulst ja Gustav Teder.

Läänemaa JK järgmine kohtumine toimub 2. juunil kell 12:00 Keilas.