Läänemaa jalgpalliklubi sai jagu Lihulast

Formaalselt oli tegu Lihula JK kodumänguga, mis peeti Läänemaa jalgpalliklubi koduväljakul.

Läänemaa jalgpalliklubi asus kohtumist varakult juhtima, kui Aleksandr Molkovi söödust pääses läbijooksule Mark Kolosov, kes väravavahiga üks-üks olukorras värava lõi. 2:0 eduseis tuli Leonid Bragini suurepärasest löögist, mis lendas posti põrkest väravasse. Väravasöödu andis talle Aleksandr Kovtun.

Mark Kolosov viis Läänemaa JK 3:0 juhtima, kui lõi väravavahi tõrjest tagasi põrkunud palli väravasse. Hiljem tabas Mark Kolosov kauglöögist ka värava latti. Esimese poolaja lõpupoolel teenis Lihula penalti, mille Madis Sibul kindlalt realiseeris. Minut enne vaheaega vähendas Lihula kaotusseisu veelgi, kui Janar Smõtškov palli väravasse lõi. Vaheajale mindi Läänemaa Jalgpalliklubi 3:2 eduseisul.

Teisel poolajal viis Läänemaa taaskord kaheväravalisse eduseisu Aleksandr Molkov, kellele andis hea tsenderduse Leonid Bragin. 5:2 värava lõi Mark Kolosov Aare Avila söödust, tagades endale kübaratriki. Mängu lõpupoole tabas Lihula karistuslöögist ka Läänemaa latti.

Võiduga tõstis Läänemaa JK tagasi liigatabeli tippu, Lihula jätkab neljandana. Läänemaa Jalgpalliklubi järgmine mäng on kolmapäeval kell 19:00 Kernu PK staadionil. Lihula JK mängib 16. septembril Taebla JK-ga.