Läänemaa jalgpalliklubi piirdus liigavõitjate poolfinaaliga

Kohtumine algas võitluslikult ning palli valdas esialgu rohkem Läänemaa Jalgpalliklubi, kuid kontrarünnakust suutis FC Pubi Trehv juhtima minna. Peatselt aga Läänemaa JK viigistas, kui Aare Avila läbisöödust viigistas mänguseisu Mark Kolosov. Enne esimese poolaja lõppu suutis aga Läänemaa taas kaotusseisu jääda ning vaheajale mindi 1:2 kaotusseisuga.

Teisel poolajal jäi läänlaste klubi varakult Pubi Trehvi surve alla, kes peatselt karistasid ka passiivsuse ära, kui lõid järjest 1:3 ja 1:4 väravad.

Mängu lõpus suutis Läänemaa Pubi Trehvi enda väljakupoolele suruda, kuid väravani jõuda ei suutnud ja kohtumine lõppes läänlastele 1:4 kaotusega.

Läänemaa Jalgpalliklubi eest mängisid Erik Merilaine, Bert Rotberg, Talis Tamm, Sander Kruus, Tarvo Manni, Martin Viilma, Aleksandr Kovtun, Aare Avila, Leonid Bragin, Aleksandr Molkov ja Mark Kolosov. Vahetusest sekkusid mängu Vladislav Šikirjavõi, Mart Pulst, Marek Pragi ja Raiko Tähhe.