Läänemaa Jalgpalliklubi alustas hooaega 5:0 võiduga Alexela üle

Esimest poolaega domineeris kindlalt kodumeeskond ning vaheajale mindi ka teenitult 1:0 eduseisuga, mis saavutati Mark Kolosovi poolt realiseeritud penaltist.

Hoolimata rabedast algusest teisele poolajale Läänemaa JK poolt, suudeti üsna pea 2:0 juhtima minna, kui Sander Kruus sooritas kiire audi sisseviske Mark Kolosovi suunas, kes palli raske nurga alt sisse lõi.

Mõned minutid hiljem mindi juba 3:0 juhtima, kui Kolosov läbijooksule Leonid Bragini söödust pääses. Läänemaa JK ründaja hoidis taas külma närvi ning tagas endale kübartriki.

Mängu lõpus löödi ka kiirelt 4:0 ja 5:0 väravad. Mõlemad väravad olid praktiliselt identsed. Talis Tamm andis pika söödu vastaste kaitseliini taha ning Mark Kolosov realiseeris üks-üks olukorra.

Teistes kohtumistes, mis samal päeval toimusid alistas Viimsi MRJK 5:3 FC Haiba ning Taebla JK mängis Haapsalus 2:2 viiki Maccabiga.