Kalender

Läänemaa jäärada 2012 I etapp läks edukalt

alt 
Järjekordne startija. Foto Arvo Tarmula

Hea oli näha rajal üksteisega mõõtu võtmas  inimesi, kes varem pole sellisel võistlusel kaasa löönud. Naisi võiks järgmistel etappidel rohkem tulla. 

Põnev võistlus käis 4WD klassis, kus paremus selgus viimses voorus. Esimese voorus ebaõnnestunud Edgar Jõgi sõitis välja hea aja ja lükkas kolme hulgast välja Läänemaa mehe Kaido Sauli. Esikolmik oli Helmet Palm, Edgar Jõgi ja  Argo  Aednurm.

Teisel Läänemaa mehel Meelis Orglal, kes alles harjub oma värskelt soetatud Subaru STI – ga, paraku veel hästi ei läinud. Samuti käis tihe rebimine esiveduste klassis, kus KR Racingu mehed jagasid esikolmiku omavahel. Sama tihe rebimine käis SU klassis, kus peale Sander Ilvese finišeerimist oli selge kolmik ja võit jäi Läänemaale. 2., 3., ja 4. koha hõivasid mossedel sõitnud mehed,  kellele see rada istus hästi.

Noortest võitis BMW-l sõitnud Keven Serbin Kaido Märsi ja Jonar Ilvese ees.Tagavedustes oli kolme sõitja seas võitja Keio Serbin tallinnlaste Konstantin Vedennikovi ja Ruslan Pleshanovi ees. Naiste omavahelises heitluses jäi peale Ridalast Ly Märss, kellel küll olid kolmandas voorus tehnilised probleemid, aga välja sõidetud kaks head aega andsid esikoha Katrin Hattu ees.

Uuele võistlusele eelregistreerimine hakkab esmaspäeval www.rally.ee lehel Haapsalu jääraja alt. Kui on neid,  kes ei tea, kuidas registreerida võib alati korraldajale helistada.

Peetakse kahte arvestust karika- ja meistrivõistluste arvestust. Läänemaa meistrivõistluste arvestuses osalevad kõik Läänemaa sissekirjutusega inimesed kes osalevad ühtlasi ka karikavõistluste arvestuses.

Järgmine võistlus on tuleval pühapäeval s.o. siis 19 veebruaril ja samas kohas.

Vaata teisi pilte Arvo Tarmula pildigaleriist!