Kalender

Läänemaa firmade karikasarjas võisteldi ujumises

Kell 18.30  anti start meeste 50m vabaujumisele. Kohale oli jõudnud 31 meest. Parima aja ujus välja Ott Rootare (HNRK, ajaga 29,43). Teiseks ujus ennast Jüri Muuli (Airon/Kergejõustikuklubi, ajaga 33, 66) ja kolmanda kohaga pidi leppima Indrek Vallik (Uuemõisa Autokeskus, ajaga 33,83). Parim meesveteran oli Juhan Lukk (Haapsalu Linna Spordibaasid, ajaga 43,83).

alt
Vasakult Juhan Lukk, Indrek Vallik, Ott Rootare ja Jüri Muuli. Foto Ülle Lass

Naisi oli kell 19 stardis 25. Võitja Eva Cramer (Haapsalu Linna Spordibaasid, ajaga 36,45) jättis teiseks “vana kala” ja ujumistreeneri Marina Valliku (Haapsalu Linna Spordibaasid, ajaga 39,69). Kolmas oli Merli Kõrgmaa (SEB, ajaga 41,88). Parim naisveteran oli Marina Vallik.

 

alt
Vasakult Marina Vallik, Eva Cramer ja Merli Kõrgmaa. Foto Ülle Lass

Võistkondlik paremusjärjestus ujumises on:
1. Haapsalu Linna Spordibaasid
2. Airon-Kergejõustikuklubi
3. HNRK

Kolme ala järel on juhtohjasid enda käes hoidmas kindlalt Haapsalu Linna Spordibaasid (60 punkti), kes on napsanud kõigi kolme ala võidud. Kokkuvõttes teine on HNRK (50 punkti), ja kolmandat-neljandat kohta jagamas Airon-Kergejõustikuklubi ja Uuemõisa Autokeskus (mõlemal 46 punkti).

Individuaalselt naiste arvestuses juhtpositsioonil endiselt Mari Alvela (HNRK), teine Pille Raudsepp (Ridala vald) ja kolmas Kadri Lukk (Haapsalu Linna Spordibaasid). Meeste esikolmik on Jüri Muuli (Airon-Kergejõustikuklubi), Margus Nigol (Haapsalu Kolledž) ja Üllar Petrovitš (Tradilo).

Parim naisveteran kokkuvõttes on Pille Raudsepp ja meesveteran Juhan Lukk.

Kohtumiseni järgmisel osavõistlusel 28. märtsil Vanalinna Bowlingus!

Pildimeenutus